Akdeniz Üniversitesi Hastanesi

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde Bayram Ziyareti.

Bayram Ziyareti

Hastalıkları nedeniyle Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi olan hastalar ve bayramda görev yapan nöbetçi personel Ramazan Bayramı’nda ziyaret edildi. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekim Vekili Doç. Dr. Ercan Mıhçı, Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mahmut Akyol ve Hastane Başmüdür Vekili Ali Dağaşan hastaların, nöbetçi doktor, hemşire ve personelin bayramını kutladı.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekim Vekili Doç. Dr. Ercan Mıhçı, tedavileri nedeniyle Ramazan Bayramı’nı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde geçiren hastaları ve yakınlarını ziyaret ettiklerini belirtti. Doç. Dr. Ercan Mıhçı,  “Hastalıkları nedeniyle bayramı hastanede geçirmek zorunda olan hastalarımıza hastane yönetimi olarak yalnız olmadıklarını göstermek istedik. Hepsinin biran önce sağlığına kavuşmasını ve bayram mutluluğunu yaşamasını istiyoruz.” dedi.

Bayramların özel zaman dilimleri olduğu belirten Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mahmut Akyol da, “Hastalarımızı mutlu etmek, moral vermek için ziyarette bulunduk. Ramazan Bayramımızın mutluluk, huzur ve hastalarımıza da şifa getirmesini diliyorum.” Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekim Vekili Doç. Dr. Ercan Mıhçı, Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mahmut Akyol ve Hastane Başmüdür Vekili Ali Dağaşan daha sonra bayramda görev yapan nöbetçi doktor, hemşire ve personelin de bayramını kutladı.

Sayfa Özeti: Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde Bayram Ziyareti.

Anahtar Kelimeler: